Дієта на сухофруктах

Взагалі, дієта на сухофруктах - це, швидше, кілька розвантажувальних днів. Містять вітаміни, клітковину та мінерали курага, інжир і чорнослив, швидше, сприймаються як ласощі, а не як основне блюдо. «Виною» тому їх досить висока калорійність, і досить великий вміст цукру. Однак сухофрукти багаті ще й клітковиною, що робить засвоєння цукрів повільнішим, а вас - більш ситими. Втім, в дієтах на сухофруктах більшість цікавить зовсім не це, а горезвісний «очисний ефект». Так, на них сидять, в основному, щоб позбутися від запору - частого супутника білкових дієт або просто мізерного харчування.

Дієта на сухофруктах на 3 дні

Схема проста і невибаглива. На кожен день береться по 200 грамів сухофруктів. Купувати слід в перевірених місцях, там де продають точно сушені фрукти, а не схожі на них виварені в сиропі сливи і абрикоси. Можна в перший день їсти чорнослив, у другій - курагу, в третій - інжир. У добавок до фруктів дозволяється зелений чай, каркаде, будь-яка чиста вода, в тому числі і мінералка без газу. Остання краща з високим вмістом йоду, і ще можна додати в неї трохи соку лимона. Сухофрукти слід розділити на 3-5 прийомів, і їсти з інтервалами в 2-4 години. Вживати відразу всю кількість не рекомендується, так як вас може замучити метеоризм. Щоб боротися з ним, до речі, можна пити відвар укропной води, або просто жувати пару гілочок кропу в перервах між «підходами» до їжі. Перевагою цієї дієти є дійсно швидкий «схил» - 2-3 кг за 3 дні вам забезпечені.

Недоліки ж очевидні - раціон не збалансований, продукти одноманітні за смаком, що викликає переїдання по закінченню дієти. Можливі досить сильні проноси, і індивідуальна непереносимість цього виду їжі, так що замість явної користі ви цілком можете отримати дискомфорт. І, звичайно ж, худнути на сухофруктах довгий час не вийде. Ви можете влаштовувати собі розвантажувальний день 1 раз на 7-10 днів на куразі або чорносливі, якщо нормально переносите їх, але сидіти на цьому виді їжі тижнями не варто. Сухофрукти взагалі не містять білка, а їх солодкий смак досить швидко набридає.

Дієта на сухофруктах і інших продуктах

Під цим поняттям часто мають на увазі тижневі дієти, що включають інші продукти.
Строгий варіант: на день береться 50 г будь-яких сухофруктів, які Вам подобаються, 50 г вівсянки в сирому вигляді, 200 г сиру, бажано знежиреного, 500 г овочів некрохмалистих, 4-6 яєчних білків, і 100 г риби. З цих продуктів ви можете готувати будь-які страви, наприклад, на сніданок варити кашу з сухофруктами, на перекус брати сир з рештою кількістю кураги або чорносливу, а з овочів і білків готувати омлет, і їсти його на обід, а рибу - на вечерю. Цей раціон містить занадто мало калорій і недостатня кількість білка для більшості дорослих людей. Позбавлений він і жирів, так що може при тривалому застосуванні бути небезпечним для вашого здоров'я.

Моно-варіант дієти на сухофруктах.

Для цієї дієти беруться на день 400-600 г знежиреного сиру і 100 г сухофруктів. Останні розмочують і розмішують блендером разом з сиром. «Пюре» ділять на 4-6 прийомів і їдять протягом дня. Цей варіант - трохи більш здоровий, ніж дієта на одних сухофруктах, особливо якщо ви будете додатково приймати омега-три жирні кислоти в капсулах. У будь-якому випадку, пам'ятайте про те, що на сухофрукти, крім звичайних побічних ефектів, буває ще й алергія. Шкірні висипання, чхання та нежить, швидше за все, виникають саме з цієї причини, так що, якщо вони з'явилися незадовго після початку дієти, її слід припинити і звернутися до кваліфікованого лікаря. Важливо: перш ніж сісти на дієту на сухофруктах проконсультуйтеся з лікарем.

Комментариев нет:

Отправить комментарий